Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP запрошує взяти участь у вебінарі “Політика університетів із запобігання студентському плагіату”, – п’ятому із серії “карантинних” вебінарів SAIUP.

Коли: 22 квітня 2020 року (середа)
Час: 11:00 – 12:30
Де: платформа Zoom (лінк зареєстрованим учасникам надішлемо в день події)

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації тут https://forms.gle/MypkYpF7cDn3a9ZU9

Вебінар проводитиме Євген Ніколаєв (Evgen Nikolaev), консультант проєкту SAIUP, співавтор та співупорядник ряду методичних матеріалів, зокрема “Методичні рекомендації для закладів вищої освіти з підтримки принципів академічної доброчесності” та “Розширений глосарій термінів та понять із академічної доброчесності”, незмінний автор інфобюлетенів “Академічна доброчесність”.

На вебінарі Ви дізнаєтесь про:

  • Результати деяких досліджень академічного плагіату студентів в європейських країнах.
  • Малоочевидні причини (на рівнях політики універси-тетів, діяльності викладачів, мотивації студентів) плагіату і неналежного виконання студентами зав-дань із академічного письма.
  • Заходи, що їх можуть і мають вживати адміністрації українських університетів для просування цінностей академічної доброчесності.
  • Ресурси і компетентності, необхідні викладачеві для успішної боротьби із плагіатом у роботах студентів.
Вебінар проходитиме на платформі ZOOM (для цього скачайте та встановіть безкоштовний додаток ZOOM заздалегіть на свій комп’ютер чи смартфон). Ми надішлемо усім зареєстрованим учасникам/цям лінк на відео-конференцію в Zoom напередодні заходу.