Американські Ради з міжнародної освіти, у межах упровадження проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”, запрошують вас долучитись до вебінару “Інструменти для інтерактивного навчання”.

Коли: 25 лютого 16:30

Де: платформа “Зум”

Участь: безкоштовна за попередньої реєстрації

Покликання на реєстраційну форму: https://forms.gle/RY8NUEjj9oAAnfeV7   

На вебінарі ви отримаєте практичний досвід використання технологій у класі. Ви дізнаєтесь про наявні онлайн платформи та як їх можна застосувати для  навчання та викладання. Під час тренінгу ви будете використовувати свій телефон – це допоможе краще зрозуміти досвід студента, а також побачити як виглядає використання інтерактивних інструментів з точки зору викладача. У проміжках між демонстраціями ви матимете змогу обговорити потенційні проблеми та отримати ідеї щодо того, як творчо використовувати представлені інструменти у викладанні.

Про лекторку:

Ірина Сабат наразі закінчує докторантуру з економіки в Університеті NOVA (Лісабон, Португалія). Вона має понад шість років досвіду викладання предметів з економіки для студентів та аспірантів як викладачка Фундації Викладачів CERGE-EI. З 2015 року входить до складу команди науковців зі сфери економічних наук у Празі та забезпечує педагогічну підготовку викладачів. Пані Ірина є помічницею інструктора на курсах для викладачів, що проводяться щорічно в Празі, та проводить курси підвищення кваліфікації для викладачів у регіоні Центральної та Східної Європи.

Ірина також бере участь у дослідженні та розробці навчальних матеріалів, спеціалізується на ефективному використанні інтерактивних засобів навчання та на викладанні дистанційних курсів. Її власний досвід викладання базується на використанні принципів з педагогічних курсів на практиці та включає викладання макро- та мікроекономіки, економетрики та поведінкової економіки в університетах України та Чехії в умовах офлайн, онлайн та гібридного  навчання. Її педагогічна практика завжди має позитивний відгук  студентів. Ірина використовує своє викладання  для відпрацювання педагогічних прийомів і  постійного вдосконалення власних знань і навичок.

Зум-покликання ви отримаєте напередодні події.