Після короткої перерви з радістю оголошуємо про черговий “Вебінар SAIUP на дивані”. У нашому наступному Zoom-етері гостюватиме Юрій Вергун, директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти. Поспілкуємося про академічну доброчесність в контексті шкільного аудиту.

Коли: 11:00, 16 червня 2020 (вівторок)

Де: платформа Zoom (лінк надішлемо зареєстрованим учасникам напередодні події у понеділок)

ОНОВЛЕНО. Реєстрацію для участі в ZOOM закрито, проте ви можете доєднатись до вебінару на Youtube-каналі Проекту SAIUP за посиланням: https://youtu.be/c1W8gfbRegA

На вебінарі обговоримо ключові аспекти забезпечення академічної доброчесності у школі (внутрішній та зовнішній аудит), а саме:

  • Педагогічна діяльність та академічна доброчесність;
  • Реалізація політик закладу освіти щодо академічної доброчесності;
  • Навчання здобувачів освіти принципам академічної доброчесності;
  • Ресурсна підтримка та корисні матеріали для використання в школі.

Вебінар буде корисним для усіх представників сфери середньої освіти – педагогів, методистів, директорів шкіл та їх заступників, які хочуть отримати практичні поради із запровадження системи академічної доброчесності у своєму освітньому закладі відповідно до вимог сучасного освітнього законодавста.

Запрошуємо доєднатися до нашого безкоштовного вебінару. Зареєструватися на подію можна за покликанням: https://forms.gle/BAsoaR98xxxisNph6. 

 

 

Також пропонуємо ознайомитись із серією наших Вебінарів “Академічна доброчесність”