Замовні роботи – вид порушення академічної доброчесності, про який ми чуємо порівняно мало, і все ж це порушення досить поширене і у нашій країні. Саме тому «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти – Academic IQ» вирішила долучитись до поширення «Опитування у рамках Міжнародного проєкту з дослідження замовних робіт в Україні».

Цільова аудиторія опитування: студентство українських ЗВО

Автори опитування – дослідники та дослідниці Університету Вуллонгонг у Дубаї та Європейської мережі академічної доброчесності. Ініціатори цього дослідження хочуть краще зрозуміти проблему замовних робіт, а також пов’язані із цим питання: масштаби поширення цієї проблеми серед студентства, чому студентство вдається до замовлення робіт, рівень обізнаності студентства про наявні політики та практики боротьби із замовними роботами, а також ставлення студентства до явища замовних робіт.

Пройти опитування можна, перейшовши за покликанням: https://bit.ly/2Xzp8FC. Опитування є анонімним і займає близько 10 хвилин.  

Запрошуємо Вас долучитись до формування культури академічної доброчесності в Україні та поширювати це опитування серед студентства.