Проєкт сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP запускає серію інформативних відео «Короткі поради від SAIUP». Сьогодні раді представити вашій увазі перше відео із серії – «Редагування наукових текстів» від Богдани Романцової.

Короткометражні відео мають на меті надати студентам, аспірантам, дослідникам та усім зацікавленим практичні поради щодо написання різних видів академічних текстів (наукових робіт, тез, різних видів есе, рецензій тощо), а також етапів роботи над ними (редагування, оформлення літератури та ін.).

Богдана – редакторка видавництва «Темпора», літературна критикиня та літературознавиця, і має колосальний досвід роботи із текстами.

У першому відео із серії «Короткі Поради від SAIUP» ви дізнаєтесь:

– що потрібно знати про саморедагування;

– з чого розпочати;

– етапи процесу редагування;

– практичні поради, що допоможуть підготувати вашу дипломну роботу чи інший науковий текст на «відмінно».

“Редагування наукових текстів” лиш початок – далі більше) За наступними випусками “Коротких порад” слідкуйте на нашому YouTube-каналі та Facebook-сторінці.

Більше матеріалів про написання академічних текстів, принципи академічної доброчесності, уникнення плагіату у письмових роботах, та загалом про забезпечення якості освіти тут – на нашому сайті.