Академічну доброчесність неможливо запровадити в університеті без студентської підтримки. Це добре знають студентські активісти Одеського національного університету імені І. Мечникова. Саме для того, аби познайомити “новеньких” з академічною культурою чесності, рівності та справедливості, Дарією Дяковою (студентською координаторкою Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP) та Владиславом Сташевським (студентом факультету журналістики ОНУ) разом з неймовірною командою студентського самоврядування університету було організовано загальноуніверситетський захід “Доброчесність для почаківців”.

Впродовж вихідих студенти перших курсів мали нагоду брати участь у семінарах, дебатувати, займатися йогою та навчатися мотивації у найкращих лекторів з різних куточків України під егідою доброчесності. Не оминули увагою і адміністрацію університету – ректор ОНУ Коваль Ігор Миколайович та проректор з науково-педагогічної роботи Хмарський Вадим Михайлович “бранчували зі студентами”, розмовляли про майбутнє університету, аналізували минулі помилки та обговорювали спільну траєкторію розвитку університету, де основою буде доброчесність у навчанні та викладанні.

Наприкінці заходу студенти разом з ректором та проректором підписали декларацію “Ні хабарництву!”

Американські Ради з міжнародної освіти та команда Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP дякує студентам за запал та адміністрації за підтримку та відкритість до спілкування зі студентами, та бажає першокурсникам ОНУ не забути про спільну обіцянку доброчесності, аби згуртованими силами створити культуру академічної доброчесності в Одеському національному університеті.

Захід “Integrity for Beginners” було підтримано проектом SAIUP в рамках міні-проектів з популяризації академічної доброчесності в університетах-учасниках. Відповідальною за реалізацію заходу була координаторка студентів ОНУ в SAIUP Дарія Дякова.