Команда проєкту та наші консультанти розробили «Інструментарій для інституційного аналізу академічної доброчесності та системи внутрішнього забезпечення якості закладів вищої освіти». Документ є набором інструментів та механізмів для проведення моніторингу системи якості освіти та академічної доброчесності.

Інструментарій можна завантажити за покликанням: AC_2022_All_Instructions

Активну форму для заповнення анкети самооцінювання можна завантажити тут: AC_2022_Anketa + forms2 +

Над інструментарієм працювали: Єгор Стадний, Ольга Бершадська, Тетяна Жерьобкіна та команда проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти” (Яна Чапайло, Катерина Костогриз, Марта Томахів, Анастасія Сидорук та Євгенія Москалевич). 

В Інструментарії ви знайдете три анкети: анкета самооцінювання для адміністрації ЗВО, викладацька та студентська анкети. Також була розроблена Інструкція щодо того як правильно порівнювати між собою результати даних усіх трьох анкет. Для більш поглибленого вивчення певних динамік чи практик в ЗВО ми також розробили Інструкцію для організації та проведення фокус-групових досліджень. Останнім інструментом є «Матриця-Світлофор»:документ, який дозволяє порефлексувати на позитивні чи негативні процеси та практики в ЗВО, а також знайти точки для покращення.

У самому Інструментарії, «Матриця-Свіфтлофор» візуально подана в таблицях. Просимо зауважити, що сам документ ми розробили у форматі ексель-таблиці, куди ви можете вносити свої дані. Ми також розробили інструкцію заповнення матриці, вона подана в Інструментарії.

«Матриця-Світлофор» доступна для завантаження за покликанням: Матриця-світлофор

Усі наші інструменти були апробовані нашими учасниками – 60-тьма українськими ЗВО, які брали участь в проєкті протягом двох років.

Цей перелік інструментів не є обов`язковим. Ми надаємо розширену опцію проведення моніторингу внутрішньої системи забезпечення якості освіти та академічної доброчесності. Сподіваємось, що вам він буде корисним та ефективним. 

Продовжуємо змінювати освіту на краще разом! 

Слава Україні!