Початок нового навчального року команда “Ініціативи академічної доброчесності та якості освіти – Academic IQ” розпочинає з живої лекції! 

На запрошення Єгора Стадного, віце-президента Київської школи економіки, заступника міністра освіти у 2019-2020 рр, консультанта Проєкту Academic IQ, 3 вересня 2021 координаторка Проєкту Катерина Костогриз та старша фахівчиня Проєкту Марта Томахів поспілкувалися з 90 студентами-першокурсниками Київської школи економіки.  

Від початку пандемії це перша офлайн подія в рамках Проєкту для такої кількості слухачів! 

Під час лекції наша команда поговорила зі студентами про принципи та цінності академічної доброчесності. На практичних прикладах студенти побачили, чому варто вчитися чесно, а також дізналися, що необхідно для того, щоб не втратити довіри до своїх результатів навчання. Катерина та Марта розповіли студентам про види порушень академічної доброчесності, як їх ідентифікувати та уникати. 

В рамках дискусії студенти поділилися власним досвідом в контексті академічної доброчесності. Ми також обговорили, як навчатися академічному письму, комунікувати з викладачами для того, щоб уникати порушень академічної доброчесності та творити спільноту, яка дотримується принципів та цінностей академічної доброчесності. 

Жвава дискусія показала не лише те, що усі ми скучили за живими подіями, але і те, що тема академічної доброчесності продовжує зростати в актуальності не лише для викладачів, наукових працівників, але і для студентів також.