Протягом 27 жовтня – 3 листопада в Україні з робочим візитом перебували консультанти Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, викладачі американського Університету Ферфілд (штат Конектикут) професор Кетрін Нантц та професор Девід Шмідт. 

Професори з Ферфілду консультують студентів і викладачів університетів-партнерів SAIUP з самого початку роботи Проекту і це вже третій їх візит в Україну. Цього разу програма включала тренінги для студентських і викладацьких координаторів з партнерських університетів, а також один спільний тренінг, коли викладачі і студенти працювали разом в командах. Побудова нових партнерських відносин між викладачем і студентом є надзвичайно важливою для розвитку академічної доброчесності в університеті, оскільки дотримання принципів доброчесності можливе тільки там, де є атмосфера довіри і взаємоповаги.

Також професори Девід Шмідт і Кетрін Нантц відвідали три українських університети-партнери SAIUP – Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова та Сумський державний унівеситет, де прочитали лекцію на тему “Академічна доброчесність: більше, ніж може здатися на перший погляд”.

Пропонуємо Вашій увазі сюжет телеканалу UA: Суми про перебіг лекції в СумДУ з коментарями самих консультантів, а також викладачів і студентів університету.